Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Meny tilbyder et bundt af 7 økologiske bananer til kun 12 kr. Tilbuddet gælder fra tirsdag den 7. april til torsdag den 9. april. Perfekt til en sund snack eller i din morgenmad.
Netto har et godt tilbud på 24 x 33 cl Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand til kun 69 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 4. april til fredag den 10. april. Husk, der er en begrænsning på 6 rammer pr. variant pr. kunde pr. dag.
Rema 1000 har et fristende tilbud på hakket dansk grisekød eller kyllingekød (400-500 g) til kun 20 kr. Tilbuddet gælder fra tirsdag den 7. april til lørdag den 11. april. Bemærk, at der er en begrænsning på 6 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag.